O nás

Plošiny Plzeň, pronájmy plošin, výškové práce Plzeň, Klatovy, Sušice

Hledáte kvalitní firmu, která Vám zajistí pracovní plošiny určené pro výškové práce jako je například prořezání stromů, montáž světelných reklam, montáž billboardů, a spousty dalších prací při kterých se neobejdete bez pořádné výškové plošiny? V tom případě jste u nás na správném místě! Nyní se společně podívejme, co vše Vám může naše firma Janda plošiny nabídnout.

Plošiny Plzeň

Jako první věc nám dovolte pochlubit se skutečností, že naše firma Janda plošiny Plzeň zajišťuje pronájmy plošiny a výškové práce, již od roku 1991 a to zejména v oblastech Plzeň, Klatovy, Sušice, a Horažďovice. A jaké že jsou naše služby, které Vám můžeme nabídnout?

Zřejmě nevyhledávanější službou z naší nabídky jsou pronájmy plošin, na kterých Vám provedeme různé výškové práce jako například již zmíněné prořezání, či kácení stromů, nebo běžná montáž hromosvodu. Kácení stromů využijí zejména lidé, kteří mají ve vlastnictví například chatu v zalesněné oblasti, a mají strach, že by jim mohl padnout strom na jejich chatu, nebo chtějí pouze udělat prostor pro další pracovní činnosti.

Pronájem plošiny Plzeň

Jistě Vám již nemusíme vysvětlovat, že naše firma Janda plošiny se zabývá pronájmem plošin. K pronajmutí Vám v současné době nabízíme několik plošin, a to konkrétně montážní plošiny, na kterých jsou prováděny jak jinak než práce montážní, a to například montáž hromosvodu, montáž světelných reklam, nebo montáž billboardů. K dispozici jsou Vám ovšem také pracovní plošiny, se kterými je možné provádět různé výškové práce a to zejména práce jako je mytí oken, fasády, údržba a opravy památek, případně instalace antén nebo komínů. Při naší práci jsou nám výbornými pomocníky montážní nůžkové plošiny Diesel o délce 15 metrů a 12 metrů, a pracovní plošiny Palfinger, které nás vyzvednou až do výšky 22 a 30 metrů.

Výškové práce

Naše služby zajisté využije každý, i když by se možná mohlo na první pohled zdát, že obstaráváme pouze velké firmy, ale je tomu právě naopak, neboť naše služby využije ať již jakákoliv firma, tak také soukromý jedinec. Proto jsou naše služby také přizpůsobeny každému a také každým požadavkům. Plošiny Plzeň vám zajístí výškové práce na klíč.

Pevně věříme, že naše služby (nejen plošiny Plzeň) Vám budou nápomocné v jakékoliv situaci ať již s výškovými prácemi, prořezáním stromů, až po samotnou montáž hromosvodu, komínu či montáž billboardu. Těšíme se na naší spoluprácí s Vámi a těšíme se na další úspěšně provedené práce s využitím našich pracovních a montážních plošin.

Fakturační údaje

Korespondenční adresa

 • Jaroslav Janda
  Dehtín 35, 339 01 Klatovy
 • slavekjanda@seznam.cz
  jindrovajarka@seznam.cz
 • (+420) 603 281 240 - Objednávky
  (+420) 602 120 499 - Fakturace
 • Pobočka Plzeň

  • Jaroslav Janda - Plošiny Plzeň
   U Ježíška 11, 323 00 Plzeň
  • slavekjanda@seznam.cz
  • (+420) 603 281 240 - Objednávky